Image
start_008.jpg
 
home
TimeMachine
fotografia
wizualizacje 3D/2D
wydawnictwa
grafika i kreacja
outdoor
kontakt
home arrow TimeMachine arrow zespół

zespół:

Magdalena Adamczewska - moja fascynacja fotografią wynika z fascynacji światłem, ale i z pewnego poziomu wrażliwości, który otoczenie zwykle nazywa nadwrażliwością, a ja po prostu widzę trochę więcej i potrafię uchwycić to w obiektywie. Dłuższą niż trzask migawki historię opowiem w tekście, nadając mu formę felietonu, reportażu czy też hasła reklamowego. Trafiającego… w punkt!

Zakładając w 2004 roku wraz z Piotrem Walichnowskim studio TimeMachine, chciałam stworzyć miejsce, gdzie powstają rzeczy piękne i ciekawe, które nie wylądują po krótkim istnieniu w koszu… Teraz już wiem, że się udało.

Piotr Walichnowski - Pitwal - fotografuję od zawsze, projektuję od 15 lat. Zanim zdecydowałem się na założenie TimeMachine przez wiele lat pracowałem w agencjach reklamowych, kierując studiem graficznym lub prowadząc własne projekty. Praca nad Ostrowem Tumskim (moim ulubionym, autorskim projektem) – zapoczątkowała moją fascynację światem trójwymiarowych rekonstrukcji i wizualizacji.

Natalia Szymczak - z wykształcenia projektantka i scenografka. Ukończyła poznańską Akademię Sztuk Pięknych. W TimeMachine jest dużo więcej niż osobą pierwszego kontaktu. Pamięta o wszystkim i o wszystkich. Doskonale dba o komfort naszych Klientów, skrupulatnie prowadzi projekty, troszcząc  się o każdy szczegół nawet w tych najbardziej rozbudowanych realizacjach. 

Łukasz Walichnowski – junior grafik – uczeń Technikum Cyfrowych Procesów Graficznych. Z TimeMachine współpracuje od dłuższego czasu. Z jego wyobraźni i bezkompromisowego podejścia do projektowania korzystamy tworząc projekty logotypów, znaków graficznych czy ikon tematycznych. Jako wytrawny gracz jest „najszybszą myszką TimeMachine” co okazuje się nieocenione kiedy trzeba coś wyszparować w tempie przy którym nanosekunda jest całą wiecznością.

Karol Rogacki - projektant, stylista, choreograf. Na planie panuje nad każdym szczegółem – koronką, lokiem, niesfornym szalem. Kiedy trzeba tworzy stroje od początku do końca, dzięki czemu możemy ubrać nasze modelki w niepowtarzalne kreacje, których próżno szukać w butiku, czy nawet w teatralnej garderobie.

Rafał Śniegowski - specjalista od makijażu, charakteryzator, od ośmiu lat kreuje kobiecą urodę, prowadzi szkolenia dla wizażystów. Dla nas maluje modelki do sesji zdjęciowych, czasami zmieniając je w zupełnie inne osoby. Wspólnie ożywiliśmy już mityczną meduzę, secesyjną damę i wiele innych postaci z przeszłości.

współpraca:

ARTSIZE – dzięki współpracy z firmą Artsize mamy możliwość podejmowania się zadań związanych z kompleksową obsługą Klienta. Razem wykreowaliśmy już nie tylko kampanie wizerunkowe, ale przeprowadziliśmy też liczne eventy. Spójna koncepcja, oprawa graficzna oraz scenograficzna powodują, że efekt jest optymalny dla Klienta, a płynna komunikacja między naszymi firmami odciąża go pod względem organizacyjnym.

Brand New – dzięki współpracy z firmą Brand New jesteśmy bardzo elastyczni w tworzeniu stron i serwisów www. Możemy zaoferować projekty atrakcyjne wizualnie, a jednocześnie bardzo dopracowane pod względem funkcjonalności. Brand New poszerza naszą ofertę o takie pozycje jak: sklepy internetowe, przygotowanie strategii e-marketingowych opartych o media elektroniczne, (reklama internetowa, e-mailing, programy lojalnościowe i obsługi kontrahentów, itp.), pozycjonowanie stron www, zakup i obsługa reklamy internetowej (Google AdWords, Google AdSense, Onet Boksy, itp.).