Image

jodelka.jpg

 

Joanna Jodełka 

 

    Joanna Jodełka pochodzi z Siedlec. Ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i tu już zamieszkała na stałe.
    Czasami pozuje do zdjęć, najchętniej w stylu retro, komponuje menu w pewnej poznańskiej restauracji, przechadza się po hotelu, ale kiedy wszystkie światła gasną, a goście spokojnie śpią... knuje.
    Inspiracją jest dla niej sztuka, ikonografia, a przede wszystkim osoby, z którymi się spotyka na co dzień. Obserwacja na pozór zwyczajnego życia i zwyczajnych ludzi stała się bodźcem do napisania pierwszego kryminału pt. Polichromia.

 

 

 

Patroni medialni:

glos_wlkp_M.jpg tutej_M.jpg port_krym_M.jpg merkury_M.jpg zbrod_bibl_M.jpg i_ksiazka_M.jpg  

 
««    «    1 2 3 4    »    »»

home
TimeMachine
fotografia
wizualizacje 3D/2D
wydawnictwa
grafika i kreacja
outdoor
kontakt
home arrow wydawnictwa arrow kryminały
wydawnictwa:

Zajmujemy się projektowaniem, składem oraz przygotowaniem do druku książek, albumów, kalendarzy.
Na stałe współpracujemy z dużymi wydawnictwami książkowymi, które powierzają nam wykonanie ważnych i odpowiedzialnych pozycji. Współpraca z doświadczonymi redaktorami umożliwia nam z kolei samodzielne prowadzenie projektów wydawniczych. Zajmujemy się także zlecaniem oraz nadzorem druku powierzonych nam książek, i to na każdym etapie produkcyjnym. Klient może mieć pewność, że przygotowana przez nas publikacja będzie nienaganna pod względem edytorskim, również dzięki wieloletniej współpracy z drukarniami wysokiej klasy.